Šodien: Valters, Renārs
Rīt: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Parīt: Albīns, Albīna
ziedi
Atsauksmes - skaties, raksti!
              dāvanas un pārsteigumi       lieliem un maziem
 
Sākums  |  Par Meduspodu  |  Bildes  |  Atsauksmes  |  Kontakti
 
Atsauksmes


#12   Aija, (pievienots 18.06.2015)
"Gribēju pateikt milzīgu paldies Aivaram par muzicēšanu kāzu svinību otrajā dienā - kas bija ļoti sirsnīgi, skaisti un tieši tas kas vajadzīgs pilnvertīgam svētku turpinājumam! Ļoti atsaucīgs un tik forši dzied...mmmm!!!! Sajūsmā bija gan kāzu viesu vecākā paaudze, gan jaunieši! Es nezinu kads ir Meduspoda Mikijs, bet lasot sīs atsaukmes tiku, ka brīnisķīgs, bet tas ko vēlos pateikt - aiciniet viņus ciemos ne tikai uz bērnu ballītēm, bet arī uz citiem pasākumiem - kāzām, dzimšanas dienām, izstāžu atklāšanām! PALDIES AIJA"


#11   Vineta Vilde, (pievienots 11.03.2015)
"Mēs bijām pasaukuši darba kolektīvā Vinniju Pūku, tas bija liels pārsteigums jubilāram un mēs vēl visi uzdziedājām, uzdejojām, lieliska ideja kā padarīt dzīvi jautrāku un krāsaināku!"


#10   Gundega, (pievienots 06.04.2014)
"Paldies Vinnijam Pūkam par ciemošanos meitas 3.gadu jubilejā. Gan jubilāre, gan ciemiņiem bija prieks. Intersanti, ka bērni redz un atceras katru sīkumu: lācis ienāca iekšā un nokratīja kājas uz paklāja...:)"


#9   Lāsma, (pievienots 28.10.2013)
"Liels paldies par ierašanos dēliņa 5. gadu jubilejā. Pārsteigums izdevās! Un arī man bija pārsteigums, ka izrādās Mikijs ir ne tikai jautrs un atraktīvs, bet arī muzikāls un ar ģitāru! Cerpuri nost! Lai veicās!"


#8   Adrians ;), (pievienots 14.10.2013)
"Gribējām pateikt visi kopā - visvismilzīgākais paldies!!! Mīļākais ciemiņš Mikijs ir spilgtā atmiņā Adrianam un visiem pārējiem ! Adrians sūta sveicienus un kā nu prot saka ;) ka arī nākamgad uz 3 gadu dzimšanas dienu gaidīs ciemos!!!"


<   1 2 3  >

Rakstīt atsauksmi

Vārds *

E-pasts * (netiek publicēts)

Atsauksmes teksts *

Drošības kods *

    kods

Laukumi, kuri atzīmēti ar kliņģerīti (kl), ir obligāti jāaizpilda!ozmax dev
Latvijas Reitingi on-line.lv