Šodien: Valters, Renārs
Rīt: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Parīt: Albīns, Albīna
ziedi
Atsauksmes - skaties, raksti!
              dāvanas un pārsteigumi       lieliem un maziem
 
Sākums  |  Par Meduspodu  |  Bildes  |  Atsauksmes  |  Kontakti
 
Par Meduspodu!


Meduspods veiksmīgi darbojas jau no 2006. gada. Pašā sākumā bija tikai viens tēls, tas bija lāčuks Vinnijs Pūks. Pieprasījums auga gan bērnu ballītēs, gan pieaugušo pasākumos, tāpēc nākamais varonis bija omulīgais Kantrīzaķis, kurš vairāk tomēr tika tendēts tieši pieaugušo vajadzībām; kādu smuki un interesanti apsveikt. Pēc tam radās arī Tīģerīts un Mikijs!

Meduspoda tēli ir viesojušies gandrīz visās Latvijas malās, bijuši viesi svētku svinībās gan lieliem, gan maziem. Ir bijis tā, ka cilvēks, kuru sveic kāds no tēliem, no aizkustinājuma un emocijām nenovalda pat asaras.

Meduspoda „Darbinieki” ir bijuši pirtīs, dzemdību namos, gan lielos, gan ne tik lielos dzīvokļos, viesu mājās un pat meža vidū, kur bija uzrīkots pārsteigums meitenei 18 gadu dzimšanas dienā ! Tēli ar savu uzstāšanos un spēlēm ir sadarbojušies gan ar Ventspils kultūras centru, Ventspils Olimpisko centru, Salacgrīvas tautas namu, kā arī ar „Swedbank” un vairākām stabilām un kvalitatīvām pasākumu aģentūrām!

Nešaubieties ne mirkli un aiciniet kādu no mums ciemos, kopā radīsim mīļus, jautrus, skanīgus un pilnībā izdevušos svētkus!

ozmax dev
Latvijas Reitingi on-line.lv